Birçok kişi internetten para kazanmaya çalışıyor farklı yöntemler arıyor. internetten para kazanmak için verimli, düzenli ve devamlı çalışmak gerekir. İnternetten nasıl para kazanılır? para kazanmak için ne yapmalıyım?

İnternetten para kazanabileceğiniz Yöntemler

1- Link Kısaltma Servisleri
2- Satış Ortaklıkları
3- Referans Sistemleri
4- Site üzerinden kazanç

1- Link Kısaltma servisleri

Link Kısaltma Servisi nedir?
Kısaltma servisi adındanda anlaşılacağı gibi uzun bir linki kısaltmaya yarar. Herhangi bir Link kısaltma servisine üye olup bir url yi kısaltın. kısalttığınız url yi arkadaşlarınızla çevrenizle sosyal medyada paylaşın tıkladıklarında para kazanın.

2- Satış Ortaklıkları

Satış ortaklığı  internette reklamı yapılan bir ürünün satışına ortak olmaktır. Yani kısacası, satılacak olan ürünün tanıtmına/satılmasına yardımcı olmaktır. Burada reklam animasyonlarını direkt olarak yayınlayarak ve hatta dizayn ederek de reklamcılık alanında kazanç elde edebilirsiniz ama satış ortaklığının temelinde satılacak olan ürünün satılmasına yardımcı olmak esastır. Kısacası siz sadece reklamı ve satışı yapılan ürüne alıcı kitlenin ulaşmasını sağlayacaksınız.

3- Referans Sistemleri

Üye olduğunuz sitede size verilen davet koduyla davet ettiğiniz kişiler siteye üye olup alışveriş yaptıklarında harcama yaptıklarında sizinde kazanmanızı sağlar. bu tür sitelere üye olduğunuzda size verilen davet linkini arkadaşlarınıza çevrenize göndererek üye olmalarını sağlarsınız. üye olduklarında harcama yaparlarsa harcamaların belli bir kısmı size gelir.

4- Site Üzerinden kazanç

Kendinize bir site edinip Reklam servislerinden reklam alırsınız. bir veya birden fazla konu üzerine paylaşımlar yapıp sitenin ziyaretcilerinin artmanısı sağlarsınız. Sitenize gelen ziyaretci sayısına göre kazanç elde edersiniz.